Giriş Yap Kayıt Ol
Web Tasarım | Alo Türkiyem - TD Rehber - Türkiye Dünya Rehberi, Şehir ve Sanayi Rehberi

Web Tasarım

Web Tasarım

Günümüzde kurumsal web tasarım; firmaların imajı haline gelmiştir. Ülkemizde internet kullanımı yaygınlaştıkça, firmalar kurumsal kimliklerine ve web sitelerine daha fazla önem vermeye başlamışlardır.
Eski nesil web sitelerinde sadece ilgiyi firmaya ait temel bilgiler bulunurken; yeni nesil web site içeriklerinde, firmanın iletişim ve harita bilgilerinden, kullanıcılar için oluşturulan iletişim formuna; ayrıntılı ürün kartelalarından, firma tanıtım filmlerine kadar tüm içerikler bulunmaktadır.

web tasarım

Biz TÜRKİYE MEDYA ailesi olarak, kurumsal web tasarım hizmetlerimizde kreatif web tasarım ve güven konularını, en önemli prensiplerimiz olarak benimsedik. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konuda ki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Web tasarım alanında ki özgünlük ve kalite, genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif düşünceye sahip olmaya bağlıdır. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz, HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer almanızı sağlayacaktır.

Kreatif çalışma ise; Türkiye Dünya Medya çalışanları olarak, sizlerin de önerileriyle şekillendirdiğimiz işlemler sayesinde daha da somutlaşabilmektedir. Sizlere hem rakip firmalarınkinden çok daha iyi tasarımlı; hem de isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi yansıtan web siteleri tasarlayarak, son aşamaya getirmek ve yayına almak için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürmekteyiz.

Sürekli yenilenme ve sürekli bir adım önde olma çabası, hem şirketinizin imajının sağlam olmasını sağlayacak, hem de iç işleyişinize canlılık ve enerji getirecektir. Türkiye Dünya Medya ailesi olarak bunun web sitesi tasarımı ayağını oluşturmak adına sizinle çözüm ortağı olarak çalışmak, bizleri gururlandıracaktır.

5 yıl önce eklendi.